Savonlinnan Seudun Ohjaamon yhteystiedot

Savonlinnan Seudun Ohjaamo

Käyntiosoite:
Sääminginkatu 6, 57710 Savonlinna

Sähköposti:
ohjaamo@savonlinna.fi

Päivystys 11.10. saakka arkisin ilman ajanvarausta 9 - 15.

15.10.2020 alkaen:

Päivystys ilman ajanvarausta MAANANTAISIN ja TORSTAISIN 9 - 15. Muina aikoina ajanvarauksella.

Puhelin: 044 417 4207, päivystys MA ja TO klo 8-16.
Myös WA

FB ja IG: Ohjaamo Savonlinna

Lähetä soittopyyntö

ohjaamo-savonlinna-logo

Ohjaamossa sinua auttavat

karoliina-helander-ohjaamo-savonlinna

Karoliina Helander

OHJAAMOKOORDINAATTORI

karoliina.helander@savonlinna.fi
044 417 4234

kalle-asikainen-ohjaamo-savonlinna

Kalle Asikainen

TYÖNSUUNNITTELIJA, TYÖVALMENTAJA

kalle.asikainen@savonlinna.fi
044 417 4207

Etsivä nuorisotyö

Eeva Karjalainen

Eeva Karjalainen

ETSIVÄ NUORISOTYÖNTEKIJÄ
Sivistystoimiala / Vapaa-aikatoimi

Puh. 044 417 4248 /WhatsApp
Käyntiosoite: Sääminginkatu 6, 57100 Savonlinna
Sähköposti: eeva.karjalainen@savonlinna.fi

saija-linnanmurto-ohjaamo-savonlinna

Sariia Linnamurto

ETSIVÄ NUORISOTYÖNTEKIJÄ
Sivistystoimiala / Vapaa-aikatoimi

Puh. 044 417 4250 /WhatsApp
Käyntiosoite: Sääminginkatu 6, 57100 Savonlinna
Sähköposti: sariia.linnamurto@savonlinna.fi

Perus­nuorisotyö

savonlinna-logo-nelio-valkoinen-tausta

Samuli Tuikkanen

samuli.tuikkanen@savonlinna.fi

savonlinna-logo-nelio-valkoinen-tausta

Kia Lämsä

kia.lamsa@savonlinna.fi

inka-mustasilta-ohjaamo-savonlinna

Inka Mustasilta

myös Ankkuri-tiimi

inka.mustasilta@savonlinna.fi

savonlinna-logo-nelio-valkoinen-tausta

Janna Uskali

janna.uskali@savonlinna.fi

Muut asiantuntijat

merja-juuti-kohonen-ohjaamo-savonlinna

Merja Juuti-Kohonen

TE-ASIANTUNTIJA

merja.juuti-kohonen@te-toimisto.fi

Henna Kristiansson

Henna Kristiansson

ASUMISNEUVONTA

henna.kristiansson@savut.fi

Jouni Mehtonen

Jouni Mehtonen

ASUMISNEUVONTA

jouni.mehtonen@savut.fi

ohjaamo-logo-nelio

Kirsti Ahokas

TERVEYDENHOITAJA

ohjaamo@savonlinna.fi

sosteri-logo-nelio-valkoinen-tausta

Jonna Kautonen

PÄIHDETYÖNTEKIJÄ

jonna.kautonen@sosteri.fi

riikka-pajunen-ohjaamo-savonlinna

Riikka Pajunen

SOSIAALIOHJAAJA

riikka.pajunen@sosteri.fi

Petri Auvinen

Petri Auvinen

AMMATINVALINTA­PSYKOLOGI

029 5044032

(jätä soittopyyntö, jos ei heti vastaa)

Tule käymään Ohjaamolla

Laita viestiä!

Ohjaamo välittää viestisi oikealle henkilölle, joten laita viestiä vaikka et tiedä kenelle sen tulisi mennä